Nou daar lijkt het inderdaad wel op.Ik denk dat Ziggo denkt: Zo dat abonnement is binnen, lekker incasseren. (en of het allemaal werkt bij de klant dat is niet zo belangrijk)![]()
Nou daar lijkt het inderdaad wel op.Ik denk dat Ziggo denkt: Zo dat abonnement is binnen, lekker incasseren. (en of het allemaal werkt bij de klant dat is niet zo belangrijk)![]()
Ik ben banger dat Ziggo niet bij machte is de problemen in eigen huis aan te pakken. Bombay, Amsterdam of Seattle, het is allemaal in eigen huis.ik ben bang dat het probleem weer in India ligt.
Ben benieuwd wat de klantenservice dan zegt als topic starter beltAls webcare ermee aan de slag is dan beter niet meer de gewone helpdesk bellen.
Het word voor webcare dan moeilijker om dingen geregeld te krijgen.
zoal gezegd als @Webcare Ziggo er al mee bezig is, niet ook nog eens de helpdesk bellen, word de kans op fouten groter als er meer partijen aan hetzelfde probleem werkenBen benieuwd wat de klantenservice dan zegt als topic starter belt
Ik ben eigenlijk ook wel klaar met dat bellen, ik laat webcare gewoon hun ding doen, maar we gaan inmiddels richting de vijfde week zonder telefonie. Echt absurd..zoal gezegd als @Webcare Ziggo er al mee bezig is, niet ook nog eens de helpdesk bellen, word de kans op fouten groter als er meer partijen aan hetzelfde probleem werken